[/vc_row]

 

DLA

 

Kabin Ekibi İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı (DLA)

DLA Kabin Ekibi İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı içeriğine uygun, ihtiyaca ve sonuca yönelik çalışma programlarımız, tamamen bireyin hedefleri göz önüne alınarak, alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Eğitimlerimiz, öğrencilerin seviyelerinin belirlenmesi ile düzeylerine uygun hızlı ve yoğun bir program uygulanarak en kısa zamanda en doğru ve etkin sonuca ulaşmaları hedeflenerek gerçekleştirilmektedir.

Gerekli alt yapıya ve dil yeterliğine sahip olmayan öğrencilerimiz için hızlı ve sonuç odaklı eğitimlerimiz bulunmaktadır.

İngilizce cümleler kurma, kelimeleri doğru kullanma, günlük hayatın gereksinimleri doğrultusunda ve çeşitli senaryo ve durumlar karşısında cevaplar verme, konuşmada akıcılık ve cümle kurguları gibi kriterler esas alınarak eğitimlerimiz gerçekleştirilir

Sınav değerlendirme esasları göz önünde bulundurulur ve sınav içeriğine uygun okuma parçaları, senaryolar, genel sorular ve görseller, derslerimiz esnasında kullanılarak öğrencilerin sınav sistem ve yapısına hakim olmaları sağlanır. Sınav bilgisayar ortamında kişisel kulaklık ve mikrofonla gerçekleştirilmektedir. Sorular hem görsel hem de işitsel olarak sorulmakta olup, önceki sorulara geri dönülmemektedir. Dolayısıyla sınavda başarılı olabilmek için sınav formatında ve sınav sistemine göre çalışılması önemlidir.

DLA

Tüm çalışmalarımız, bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyonlar ile teknolojik olarak tam donanımlı sınıflarımızda,  DLA Sınavlarına hakim eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleştirilir.

Teknolojik olarak tam donanımlı sınıflar (Bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyon):

Etkin ve kapsamlı çalışma desteği:

Ücretsiz İnternet erişimi:

Vocabulary (kelime) dağarcığının zenginleştirme amacıyla özel kelime programları:

Kabin memurlarının çalışma saatlerine uygun esnek eğitim programları:

 

blank

error: Tüm hakları saklıdır