İŞ İNGİLİZCESİ SPEAKING

 

JOB CAREER

BUSINESS ENGLISH SPEAKING

İŞ YAŞAMINIZDA VE KARİYER HAYATINIZDA İNGİLİZCE HEDEFİNİZE ULAŞMAK İÇİN

BUSINESS ENGLISH SPEAKING-İŞ İNGİLİZCESİ

1-MÜLAKAT

2-PRESENTATION-SUNUM TEKNİKLERİ

3-YAZIŞMA VE ONLINE CONVERSATION EĞİTİMİ

.

WOLA-BUSINESS ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAMI-

İŞ İNGİLİZCESİ KONUŞMA EĞİTİM PROGRAMI

İş İngilizcesi Speaking Business English- İş İngilizcesi iletişim becerileri, işte ilerlemek için gereklidir. Profesyonel iş kelime dağarcığınızı ve bilginizi geliştirmek, daha verimli çalışmanıza ve yeni kariyer fırsatları açmanıza yardımcı olacaktır.

Yöneticiler, satış görevlileri, işlerini ve iş planlarını ifade etmek isteyen çalışanlar ve iş liderleri dahil olmak üzere genel iş durumlarında başarılı bir şekilde iletişim kurmak isteyen herkes için uygun bir programdır.

İngilizce, uluslararası alanda en popüler dil olarak kabul edilir ve bu durum İngilizce dilini, iş dünyasında en baskın dil yapmaktadır. Temel İngilizce seviyeniz iyi düzeyde olsa bile, Business English-İş İngilizcesi öğrenmek size kariyerinizde yeni fırsatlarla sonuçlanabilecek daha geniş bir mesleki kelime hazinesi gösterme şansı verecektir.

 

İş İngilizcesi speaking öğrenmek, bir ofiste veya diğer iş ortamlarında faydalı olan İngilizce dil becerilerini geliştirmenize olanak tanır. İşyerinde ihtiyaç duyulan iletişim becerilerini anlayarak, meslektaşlarınız ve müşterilerinizle güçlü ilişkiler kurma güvenini kazanabilirsiniz.

 

 

BUSINESS ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAM İÇERİĞİ: Programımızda, yeni sözcükleri tanımak, zaten bildiğiniz sözcükleri kullanma fırsatları sağlamak ve sözcükleri üretken bir şekilde kullanmaya teşvik etmek için çeşitli öğrenme stratejileri kullanılır. Ayrıca iş yaşamında mesleğiniz ile kullanımlarınız da ifade etmek istediğiniz anlatımlarınızı

 

  • pratik, iş odaklı durumlarda başkalarıyla iletişim kurmak için
  • kendilerini İngilizce olarak daha akıcı, doğru ve güvenle ifade etmek
  • Müzakere etmekten telefon kullanmaya, sunum yapmaya, sosyalleşmeye kadar çeşitli iş ortamlarında kendilerini İngilizce olarak ele almak

 

İş İngilizcesi speaking Eğitim, içerik, temel gramer yapıları, kelime kalıpları ve telaffuz üzerine sistematik çalışmalarla desteklenecektir. Gerçek içerik, kurs öncesi İhtiyaç analizine bağlıdır ve kurs geliştikçe sürekli değişime tabidir. Bunlar yalnızca örnek modüllerdir.

 

WOLA – BUSINESS ENGLISH SPEAKING EĞİTİMİ PROGRAM ÖZELLİKLERİ

İŞ İNGİLİZCESİ SPEAKING EĞİTİM PROGRAMI

 

 Gelişen ihtiyaçları karşılamak için esnek içerik

 Eğitim yeri, zamanlama ve süre dahil olmak üzere esnek lojistik

 Uygun olduğunda şirket belgeleri de dahil olmak üzere özelleştirilmiş malzemeler

 Kurum içi eğitim, ülke içi daldırma, çevrimiçi eğitim ve kendi kendine çalışma dahil olmak üzere çeşitli eğitim yöntemleri

 Katılımcı, pratik metodoloji kullanan deneyimli, anadili İngilizce olan eğitmenler

 Devam eden gözden geçirme ve değerlendirme

İŞ İNGİLİZCESİ SPEAKING

BUSINESS ENGLISH SPEAKING PROGRAM HEDEFİ:

İŞ İNGİLİZCESİ KONUŞMA EĞİTİM PROGRAMI

 

Programa katılan adayların dili daha özgür, daha rahat ve daha yaratıcı bir şekilde kullanmaları sağlanarak İngilizce’yi iş yaşamında etkin bir şekilde iletişim kurma fırsatı sunar.

Derslerimizde iş hayatında en yaygın kullanılan kalıpları ve kelimeleri cümle içerisinde kullanarak, yazarak, dinleyerek iş hayatınızda, iş seyahatinizde ve sunumlarınızda eğitimlerinizin ardından konuşabilmeniz ve başarıyla sonuca ulaşabilmenizi hedeflenir…

WOLA-BUSINESS ENGLISH SPEAKING eğitimlerinde her adayın ihtiyaç ve seviyesine göre eğitimlerimizin içeriği planlanmaktadır ve istenen hedefe yönelik nokta atışı çalışma yapılmaktadır.

WOLA-BUSINESS ENGLISH SPEAKING PROGRAM

İŞ İNGİLİZCESİ KONUŞMA EĞİTİM PROGRAMI

*** TOPLAM 16/ 24 DERS SAATİDİR.

İş hayatında ki adayların iş yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak eğitim süresi

***EĞİTİM SÜRESİ: 2-3 ay olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

 

İŞ İNGİLİZCESİ SPEAKING
İŞ İNGİLİZCESİ SPEAKING

 

 

 

 

İŞ İNGİLİZCESİ SPEAKING
İŞ İNGİLİZCESİ SPEAKING

 

 

error: Tüm hakları saklıdır