Ana sayfa » İTÜ Suny UOLP

İTÜ-SUNY UOLP

TOEFL Kurs Programı İçeriği

Program her seviyeden öğrenciler için ayrı sınıflarda ve Hazırlık Geçme odaklı olarak yapılmaktadır. Program detayları:

İTÜ-SUNY ve UOLP Hazırlık Sistemi

İTÜ – SUNY UOLP programındaki öğrencilere İngilizce yeterliliği için TOEFL IBT sınavı yapılmaktadır. Sınav yılın belli tarihlerinde hazırlık okulunda yapılmaktadır. Ayrıca devlet üniversitelerindeki çeşitli sınav merkezlerinden de alınan sınav sonuçları kabul edilmektedir. TOEFL IBT sınavı hakkında detaylı bilgiye TOEFL sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

TOEFL IBT dışında, PTE Academic sınav sonuçları da İngilizce yeterliliği için kabul edilmektedir. PTE sınavı hemen her hafta yapılması ve sınav sonuçlarının bir kaç günde açıklanmasının yanısıra, sınav içeriğinde de belli kolaylıklara sahip olasından dolayı öğrencilerin alternatif olarak düşünmeleri gereken bir sınavdır. PTE sınav içeriğinede ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

WOLA-İTÜ-SUNY Hazırlık Geçme Programı İçeriği

Program İTÜ SUNY Hazırlık (YDY) güncel sınav sistemine göre uzman kadromuz tarafından hazırlanmıştır. Hazrılık boyunca Reading (Okuma), Writing (Yazma), Listening (Dinleme) ve Speaking (Konuşma) olmak üzere TOEFL IBT sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı sınav tekniği ve pratiği odaklı olarak hazırladığımız program uygulanacaktır. Ayrıca TOEFL için kelime çalışmaları ve kilit gramer konuları üzerinde detaylı çalışmalar uzman hocalarımız tarafından anlatılmakttadır. Dersler İTÜ SUNY-TOEFL ve UOLP güncel sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli uzman okutmanlarımız tarafından verilmektedir. Hocalarımız program boyunca öğrencilerin eksiklerini takip eder ve sınava hazırlık süreci boyunca gerekli desteği sağlarlar.

WOLA-İTÜ-SUNY TOEFL ve UOLAP Ders Materyalleri

Derslerde İTÜ-SUNY sınav sistemi için hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem sınav içeriğine göre güncellenmekte ve kurumumuza özgün kaynaklar kullanılmaktadır. Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İTÜ Suny UOLP

İTÜ Suny UOLP

İTÜ Suny UOLP

error: Tüm hakları saklıdır