Ana sayfa » YDS Kursu

YDS KURSU

YDS kursu WOLA da sizin başarınız için Özel WOLA METHOD ile verilmektedir.WOLA ile başaracaksınız.WOLA YDS kursu öğrencilerin sınav tresini atıp tamamen başarıya odaklanmalarını sağlama üzerine bir sistem ile çalıştır.YDS SINAV SİSTEMİNE ÖZEL EĞİTİM;YDS SINAVINDA UZMAN EĞİTMENLERLE WOLA DA EĞİTİM ALMA AVANTAJI KİŞİYE ÖZEL YDS EĞİTİMİ SINAV TEKNİĞİ VE SINAV STRATEJİSİNE YÖNELİK DERSLER YDS ÖZEL EĞİTİMİ ALMIŞ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ EĞİTMENLER.

 

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ETÜT İMKANI HER SEVIYEYE UYGUN YDS KURSLARI SINAV KAYIT VE DİĞER SÜREÇLERİ WOLA İLE GERÇEKLEŞTİRME İMKANI

WOLA DA YDS KURSU

YDS sınavında adayların istedikleri puana ulaşmaları için YDS sınav formatında Akademik bir sınav eğitimi alıyor olmaları başarıya ulaşmalarından en önemli etkenlerden biridir.

Öğrencilerimizin YDS sınavında hedefledikleri puana göre İngilizce YDS sınav puan seviyeleri tespit edilir.

WOLA da YDS Kursun da öğrencilerimizin, hedeflenen YDS sınav puanına ulaşması için “gramer”, “kelime”, “okuma”, “test teknikleri” ve “zaman yönetimi” çerçevesinde İngilizce seviye bireysel güçlü ve zayıf yönleri analiz edilerek çalışma planı hazırlanır.

Daha önce “genel İngilizce” eğitimi almış ya da “sınav formatı eğitimi” almış adayların YDS sınav yapısına hakimiyeti elbette farklı olmaktadır.

WOLA da YDS Kursumuz da öğrencilerimizin, daha önce sınavdan almış oldukları puana ve almış oldukları eğitimlerin neticesinde bilgi farklılıkları gözetilerek sınıflarımız oluşturulur.

Grup derslerimiz de dahi WOLA METOD ile bireysel eksikliklerin hızla giderilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirilir.Daha önce YDS eğitimi almış ve 50-55 puan bandında kalan ve daha yüksek puana çıkamayan öğrencilerde gözlemimiz, ağırlıklı test tekniği eğitimi almış olmalıdır.

WOLA da YDS Kursu öğrencilerimizin, hedeflenen YDS sınav puanına ulaşması için diğer kursların aksine sadece ağırlıklı test tekniği ve strateji eğitimi değil, YDS sınav formatı dahilinde İLERİ İNGİLİZCE eğitimi verilmektedir.

WOLA da YDS Kursu derslerimiz de “akademik gramer “ eğitimi, “akademik kelime eğitimi”,“akademik okuma” eğitimi, her bir ayrı soru tipine göre “soru teknikleri çözüm” eğitimi ve “zaman yönetimi eğitimi” verilmektedir.

WOLA da YDS Kursu,YDS sınav kelime eğitiminde; YDS formatı İngilizce gramer eğitimi ve YDS sınav formatı sınav strateji eğitimi birlikte İNGİLİZCE de gramerin anlam ve kullanımları öğrenilerek çalışılmaktadır.

YDS sınav kelime eğitiminde; YDS sınavının aslında en önemli noktası olan YDS akademik kelimelerini WOLA METOD ile birlikte uyguluyor ve öğrenme süreçlerinden geçirerek sınav formatında ÖĞRENİYORUZ!

YDS Kursumuz da YDS sınav “cloze test” eğitiminde; “cloze test” paragrafının anlamsal ve dil bilgisi açısından adayın doğru cevabı bulmasını sağlayacak analiz yeteneğini geliştirmek üzere sınav formatında çalışılmaktadır.

WOLA da YDS Kursu, YDS sınavı cümle tamamlama soruları eğitiminde; YDS sınav soruların cevabının hangisinin doğru olduğunu adayın zaman yönetimini doğru kullanarak bulabilmesi için bağlaçlar, yapılar, zamirler başta olmak üzere tüm analiz yöntemleri çalışılmaktadır.

WOLA da YDS Kursu, YDS sınavı çeviri soruları eğitiminde; İngilizcedeki cümle yapılarına, bağlaç kullanımlarına ve cümlede ki öğe dizilişlerine YDS sınav taktikleri çerçevesinde çalışıyoruz.

WOLA da YDS Kursu, YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; “phrasal verb” lerin neden önemli olduğunu, yapılarını, bilmeniz gereken “phrasal verb” leri, Türkçe ve İngilizce anlamlarını ve cümle içinde kullanımlarını WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden, metin ile cevaplar arasında zamansal uyumsuzluğun tespit, analiz, çözüm tekniklerini çalışarak hazırlanıyoruz.

WOLA da YDS Kursumuz da YDS sınavı yakın anlam soruları eğitiminde; aktif cümle/ edilgen cümle yapıları- isim cümlecikleri vb gibi akademik gramer konularına YDS sınav yapısı formatında çalışıyoruz.

WOLA da YDS Kursu; YDS sınavı paragraf tamamlama soruları eğitiminde; ardışık cümle analizi çerçevesinde gramer, anlam bütünlüğü, özne ve zaman uyumu bakımından çözüm yöntemlerini çalışıyoruz.

WOLA da YDS Kursumuz da YDS sınavı anlamı bozan cümle soruları eğitiminde; soru kökünde bahsedilen olayların oluş sırasına özen göstererek, parça boyunca sözü edilen unsurun fikrin akışı ile örtüşmeyen unsurları analiz ederek elemeyi çalışıyoruz.

WOLA DA YDS KURSUMUZ DA;

Öğrencilerimizin gelişim takibini düzenli test ederek onlarca ÖZGÜN
DENEME testleri uyguluyoruz. ONLINE derslerimiz yüz-yüze gerçekleştirilen derslerimiz oranında tercih edilmektedir.

WOLA da YDS Kursu öğrencilerimizin; almış oldukları puana ve seviyeye göre farklı eğitim içeriği ve ders saat-program içeriği oluşturmaktadır.WOLA da YDS Kursumuz da hafta içi sabah, hafta içi akşam ve hafta sonları olmak üzere 3 ayrı eğitim programımız mevcuttur.

 

Öğrencilerimiz için oluşturulan etüt saatlerinde öğrencilerimizin ödev kontrolü ve takibi sistemli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN;

ŞU AN DA YDS SINAVINA GÖRE HANGİ İNGİLİZCE SINAV SEVİYESİNDE OLDUĞUNUZUN DOĞRU ÖLÇÜLMESİ ÖNEMLİDİR.

YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; SADECE YÜZEYSEL BİR İNGİLİZCE EĞİTİMİ DEĞİL, YDS SINAVI FORMATINDA İLERİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALMALISINIZ.YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; EZBER VE KLASİK KELİME ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ İLE DEĞİL. ÖĞRENEREK VE ANLAMLANDIRMA BECERİSİ İLE BİRLİKTE KELİME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRMELİSİNİZ!

YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; YDS SINAVINA HAKİM BİR İNGİLİZCE SINAV EĞİTİM AKADEMİSİ DEN DESTEK ALMALISINIZ!SİZ DE YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA WOLA METOD İLE WOLA ACADEMY İLE ULAŞACAKSINIZ!

Eğitim materyalleri ve ders kitapları ücretsiz olarak öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

yds kursu wola

WOLA da YDS kursu

error: Tüm hakları saklıdır