LİSE İNGİLİZCE SPEAKING DESTEK

İNGİLİZCE ARTIK DERSLERİNİZ DE SİZİN İÇİN ENGEL OLMASIN! 

 

WOLA-LİSE İNGİLİZCE DESTEK EĞİTİM PROGRAMLARI

 

Lise İngilizce speaking destek için öğrenci odaklı eğitim sistemimizle öğretmek ve öğrenmek alanlarında, İngilizce eğitimin doğru algılarını yaratmakta lideriz.

Kendimizi adamış olduğumuz bu yüzden de saygı gördüğümüz başarı oranlarımız ile öğrencilerimizin hedeflerini gerçekleştiriyoruz.

İngilizcenin sadece sınıflarda anlatılan standart bir metodu olmadığını biliyoruz, bu sebeple öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek hazırladığımız programlarla gelişimi ve başarıyı garanti ediyoruz.

 

  • BRITISH COUNCIL-IELTS ile olan partnerliğimiz ve uzman kadromuz ile gerek okulda ki derslerde ki başarınızı arttırabilir gerek IELTS-TOEFL-SAT ve GRE sınavlarında istediğiniz puana ulaşabilirsiniz!

 

  • Derslerimiz; Robert Koleji, Koç Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi, Hisar Okulları, Enka Lisesi, Ted Koleji, Eyüboğlu Koleji, Açı Koleji, İtü Geliştirme Vakfı Okulları gibi birçok seçkin lisenin müfredatına uygun verilmektedir.

 

  • 15’in üzerinde akademik ve kariyer İngilizce yeterlilik seçeneği, 9’dan fazla üniversite iş birliği ile eğitimlerini başarı ile sürdüren WORLD OF LANGUAGE ACADEMY’de, her okulun müfredatına uygun şekilde ve içerikte dersler planlanmakta ve uygulanmaktadır.

 

  • Derslerimiz, öğrencimizin en verimli öğrenme yöntemi tespit edilerek ve planlanarak arzu edilirse birebir, grup dersleri ve online dersler olarak verilmektedir.

 

  • Grup derslerimiz de dahi birebir öğretim yöntemi WOLA METHODU uyguladığımız derslerimiz de, akademik İngilizce eğitiminin temelini, mantığını ve pratiğini öğrenerek, öğrenim gördüğünüz liseniniz den WOLA ile başarı ile mezun olabilirsiniz…

 

  • Derslerimiz öğrencilerimizin okul ders zamanları, okul sınav zamanları ve uygun zaman dilimlerine göre planlanmakta ve işlenilmektedir.
  • Pratik İngilizce becerileriyle programlarımızdan mezun olarak aynı zamanda üniversite hazırlık programları, profesyonel İngilizce sertifikaları ve puanları aynı zamanda yurt dışı eğitim için gerekli İngilizce yeterlilik puanları elde edebilirsiniz.

Lise İngilizce Speaking Destek

LİSE İNGİLİZCE SPEAKING DESTEK EĞİTİM PROGRAM İÇERİĞİ VE HEDEFİ;

WOLA-LİSE İNGİLİZCE DESTEK EĞİTİM PROGRAMI lise öğrencileri için hazırlanmış olup amacı güncel konulara ilişkin interaktif araçlar ve öğrenme platformları kullanarak öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmektir.

Programda Z kuşağının öğrenme ve hedefe ulaşma sistem ve yöntemlerine göre özel olarak WOLA tarafından hazırlanmış kullanılacak materyaller ile, Ted Konuşmaları, podcastler, ve öğrencileri sözlü ya da yazılı olarak dil kullanmaya teşvik edecek online öğrenme araçları ile eğitim verilmektedir.

Lise öğrencilerinin de içinde yer aldığı Z kuşağı, teknolojiyi başarı ile kullanabiliyor olmaları ile birlikte aynı zamanda dikkat dağınıklığı ve dijital okur-yazarlık oranlarının düşük olması, lise öğrencilerine verilecek eğitimlerde çağa ve kişiye özel eğitim öğretim teknikleri geliştirmeyi zorunlu kılmıştır.

WOLA-LİSE İNGİLİZCE DESTEK PROGRAMI ile öğrencilerin hedefe yönelik kişiye özel teknikler ile İngilizce’yi kullanımda daha yetkin olmaları hedeflenmektedir.

Eğitimlerimiz de aynı zamanda İngilizce olan derslerine destek dersleri de işlenmektedir.

Lise öğrencilerinin gerek mevcut okul hayatlarında, gerek sosyal ortamlarda gerek gelecekte ki eğitim hayatlarında İngilizce konuşma ve anlama noktalarında başarılı olmaları sağlamak üzere planlanmıştır.

WOLA-LİSE İNGİLİZCE DESTEK PROGRAMINDA, öğrenciler çeşitli konularda kısa makaleler, günlükler, biyografiler ve raporlar da okuyacaklardır. Öğrencilerden okudukları bu metinler üzerinde düşünmeleri ve metinlerin içeriğine farklı bir açıdan bakıp bakış açılarını sözlü ve/veya yazılı olarak ifade etmeleri istenecektir. Bu etkinlikler öğrencilere düşüncelerini özgür bir şekilde ifade etme fırsatı vererek onların yaratıcı yazım becerilerinin de gelişmesini sağlayacaktır.

 

Lise İngilizce Speaking Destek

WOLA- LİSE İNGİLİZCE DERS DESTEK EĞİTİMİ

 

*** TOPLAM 16 DERS SAATİDİR.

Adayların okul yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak;

***EĞİTİM SÜRESİ: 1 AY olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

***Derslerimiz adayların yaşamlarında ki zaman planlarına göre ders saatleri haftalık olarak planlanmaktadır…

 

LİSE İNGİLİZCE SPEAKING DESTEK

 

 

 

 

 

error: Tüm hakları saklıdır