Ana sayfa » Lise İngilizce Destek

 

WOLA

 

Lise İngilizce Destek Programı

 

Lise İngilizce Destek Programı,öğrenci odaklı eğitim sistemimizle öğretmek ve öğrenmek alanlarında, İngilizce eğitimin doğru algılarını yaratmakta lideriz. Kendimizi adamış olduğumuz bu yüzden de saygı gördüğümüz başarı oranlarımız ile öğrencilerimizin hedeflerini gerçekleştiriyoruz. İngilizcenin sadece sınıflarda anlatılan standart bir metodu olmadığını biliyoruz, bu sebeple öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek hazırladığımız programlarla gelişimi ve başarıyı garanti ediyoruz.

 

IDP- IELTS ile olan partnerliğimiz ve BRITISH COUNCIL iş birlikteliğimiz dahilinde uzman kadromuz ile gerek okulda ki derslerde ki başarınızı arttırabilir gerek IELTS-TOEFL-SAT ve GRE sınavlarında istediğiniz puana ulaşabilirsiniz!

 

Derslerimiz; Robert Koleji, Koç Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi, Hisar Okulları, Enka Lisesi, Ted Koleji, Eyüboğlu Koleji, Açı Koleji, İtü Geliştirme Vakfı Okulları gibi birçok seçkin lisenin müfredatına uygun verilmektedir.

 

15’in üzerinde akademik ve kariyer İngilizce yeterlilik seçeneği, 9’dan fazla üniversite iş birliği ile eğitimlerini başarı ile sürdüren WORLD OF LANGUAGE ACADEMY’de , her okulun müfredatına uygun şekilde ve içerikte dersler planlanmakta ve uygulanmaktadır.

 

Derslerimiz, öğrencimizin en verimli öğrenme yöntemi tespit edilerek ve planlanarak arzu edilirse birebir, grup dersleri ve online dersler olarak verilmektedir.

 

Grup derslerimiz de dahi birebir öğretim yöntemi WOLA METHODU uyguladığımız derslerimiz de, akademik İngilizce eğitiminin temelini, mantığını ve pratiğini öğrenerek, öğrenim gördüğünüz liseniniz den WOLA ile başarı ile mezun olabilirsiniz…

Lise İngilizce Destek Programı

Derslerimiz öğrencilerimizin okul ders zamanları, okul sınav zamanları ve uygun zaman dilimlerine göre planlanmakta ve işlenilmektedir.
Pratik İngilizce becerileriyle programlarımızdan mezun olarak aynı zamanda üniversite hazırlık programları, profesyonel İngilizce sertifikaları ve puanları aynı zamanda yurt dışı eğitim için gerekli İngilizce yeterlilik puanları elde edebilirsiniz.

 

W.O.L.A 11150 mezunuyla gururla sunar:

11 yılı aşkın tecrübemiz ve yüksek kalitede ki öğretmenlerimizle, hedeflerinizi gerçekleştirmek için sizinleyiz.

Lise İngilizce Destek Programı

Siz de Hedefinize Ulaşmaya Hazır Olun !

 

 

lise ingilizce destek programı

 

lise ingilizce destek programı

lise ingilizce eğitimi.jpg
ingilizce seviyeleri.jpg
Lise İngilizce Destek.jpg
error: Tüm hakları saklıdır