Ana sayfa » TOEFL Kursu

 

TEOEFL kursu

TOEFL Kursu

 SINAV SİSTEMİNE GÖRE TOEFL ÖZEL EĞİTİM.
  • TOEFL SINAVINDA UZMAN EĞİTMENLERLE WOLA DA EĞİTİM ALMA AVANTAJI
  • KİŞİYE ÖZEL TOEFL WRITING EĞİTİMİ
  • SINAV TEKNİĞİ VE SINAV STRATEJİSİNE YÖNELİK DERSLER
  • ÖZEL TOEFL EĞİTİMİ ALMIŞ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ EĞİTMENLER
  • DİLEDİĞİNİZ ZAMAN TOEFL İÇİN ETÜT İMKANI
  • HER SEVIYEYE UYGUN TOEFL KURSU
  • SINAVLAR İÇİN KAYIT VE DİĞER SÜREÇLERİ WOLA İLE GERÇEKLEŞTİRME İMKANI

TOEFL hazırlık kursu içeriği:

Konuşma ve Yazma

İlk Kursunuz, gerçek TOEFL iBT sınavına dayalı 60 konuşma ve 20 yazma alıştırması içerir. Her alıştırma zamanlanır ve size test koşulları altında çevrimiçi uygulama sunar.

Egzersizleri tamamladıktan sonra, gelişmenize yardımcı olmak için yanıtlarınızı yüksek puanlı yanıtlarla karşılaştırma fırsatına sahip olacaksınız.

 Dinleme ve Okuma:

İkinci  Kursunuza başlamak için, önce bir teşhis uygulama sınavını tamamlayacaksınız, sizi dinlemek ve okumak için TOEFL iBT formatını simüle edecek ve sınav gününde bekleyebileceğiniz soru türlerine hazırlayacaksınız. Sonuçlarınıza göre, yüzlerce örnek TOEFL sınav sorusuyla İngilizce becerilerinizi hedeflemek ve geliştirmek için 12 kişiselleştirilmiş ders hazırlayacağız.

Tam uzunlukta TOEFL iBT alıştırma testleri

Bu otantik internet tabanlı testler, TOEFL sınavının tam uzunluğunu, formatını ve yapısını yansıtır ve mümkün olan en doğru ön test deneyimini sağlar.

Girdiğiniz her alıştırma testi için, sonuçlarınızı ayrıntılı olarak inceleyip değerlendirebilmeniz için tam bir performans özeti alacaksınız. Yanıtlarınızı uzman yanıtlarımızla karşılaştırarak, puanınızı yükseltmek için ipuçları alacaksınız.

Yüzlerce saatlik çevrimiçi alıştırma testleri

Sözlü İngilizcenizi geliştirmenize,yazılı İngilizcenizi mükemmelleştirmenize ve ortak İngilizce deyimlerinde ustalaşmanıza yardımcı olacak yüzlerce saatlik çevrimiçi İngilizce dersleri ile hem TOEFL’iniz hem de İngilizce konuşulan bir üniversitede yaşamınız için ihtiyacınız olan dil becerilerini kazanacaksınız.

TOEFL Kursu için eğitim materyalleri ve ders kitapları ücretsiz olarak öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

TOEFL kursu

TOEFLkursu

error: Tüm hakları saklıdır