Çalışma Sistemimiz

W.O.L.A. İngilizce öğrenmek isteyen kişi ve kurumlara WIN-WIN (kazan-kazan) sistemi ile hizmet vermeyi amaçlar.Siz bir lisanı öğrenirken maddi ve manevi fedakârlıkta bulunursunuz.Daha sonra bu eğitiminiz size hayatınızda maddi olanak ,manevi yükselme ve toplumda saygınlık getirir

W.O.L.A. Grup eğitiminde dahi kullandığı dijital sistemler sayesinde İNGİLİZCE‘yi bireysel öğrenmenizi sağlamaktadır.Öğrenci adayları seviye tespit sınavından sonra kişisel ihtiyaca yönelik hazırlanmış eğitim sistemi ve ders metodları ile eğitime başlar.

Ders sırasında kullanılan AKILLI TAHTA ders boyunca görülen eğitimi kayda alır dersten sonra öğrencilere çalışmalar CD olarak teslim edilir. Bu şekilde dönem sonunda tüm aldığınız eğitim sizde bir arşiv olarak kalacaktır.

 

Çalışma Sistemimiz

 

Çalışma Sistemimiz

 

Çalışma Sistemimiz

Çalışma Sistemimiz

Özellikle Kurumsal İngilizce sınıflarımızda öğrencilerimizin ders saatleri iş yoğunluklarına bağlı olarak planlanır. Buradaki amaç hem ders performansını yükseltmek hem de öğrencimizin sosyal hayatındaki olumsuz etkileri minimuma indirmektir. Tüm programlarımızdaki öğrenci adaylarının sosyal uyum saatlerine göre planlama yapmaktayız.

 

W.O.L.A. Öğrencileri istedikleri taktirde planlanan ders süreleri dışında eğitim verilen kurumumuz bünyesindekietüt alanlarında ödevlerini ve çalışmalarını dinlenerek yapabilir ve ya gördüğü dersleri tekrarlayabilirler. İstekleri doğrultusunda kişisel psikolojik eğitim desteği alabilirler.

 

Öğrencilerimiz istedikleri taktirde eksik konular ve dersler için özel ders alabilir ya da kurs dönemi çerçevesinde diğer sınıf derslerine hiçbir ücret ödemeden katılarak dersleri tekrarlayabilirler.

 

W.O.L.A. Öğrencileri İngilizceyi nerede ne şekilde kullanacakları konusunda eğitmenlerimizden sosyal ortamda destek alırlar.Bu sayede öğrendikleri tüm konuları pratik yapma imkânı bulurlar.Öğrenciler haftanın belli günlerinde Günlük İngilizce konuşmaları, İngilizce sinema ,tiyatro, internet sayfalarında gezinme gibi sosyal ortamlarda uygulama yapabilirler.

 

İngilizce kelime bilgisini geliştirmek için hazırlanmış özel bir sistemle, tüm aktif öğrencilerimize boş zamanlarında dinlemeleri için ses kayıtları verilir. Bu sayede öğrencilerimizin boş zamanlarında kelime tekrarı yapmaları sağlanır.

 

Çalışma Sistemimiz

Tüm öğrencilerimiz her zaman eğitmenlerimize kendi seviyelerini ölçümleme yaptırarak nelere ihtiyaç duyduğunu şahsen belirleyip o alanda yapması gerekenleri öğrenerek bireysel yoklama sistemi yaratabilir.

Öğrencilerimiz için haftanın bir günü konuşma dersinde kamera kaydı yapılır. Konuşmalarındaki eksiklikleri şahsen görmeleri için yapılan çekimler kendilerine CD halinde verilir. Daha sonra eğitmenleri ile bu çekimler üzerinde özel olarak görüşebilirler. Zamanla özgüven artırıcı bu sistem W.O.L.A. ÖĞRENCİLERİ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ özel bir yöntemdir.

KURUMUMUZ İÇİN ÖNEMLİ OLAN HER ÖĞRENCİ ADAYININ İNGİLİZCE KONUŞMASI VE YAZIŞMASIDIR.

 

error: Tüm hakları saklıdır