Ana sayfa » YDS

YDS

Sınav da adayların istedikleri puana ulaşmaları için YDS sınav formatında Akademik bir sınav eğitimi alıyor olmaları ve başarıya ulaşmalarında en önemli etkenlerden biridir.Kursumuz da, öğrencilerimizin YDS sınavında hedefledikleri puana göre İngilizce YDS sınav puan seviyeleri tespit edilir.WOLA da YDS Kursumuz da;öğrencilerimizin, hedeflenen YDS sınav puanına ulaşması için “gramer”, “kelime”, “okuma”, “test teknikleri” ve “zaman yönetimi” çerçevesinde İngilizce seviye bireysel güçlü ve zayıf yönleri analiz edilerek çalışma planı hazırlanır.

Daha önce “genel İngilizce” eğitimi almış ya da “sınav formatı eğitimi” almış adayların YDS sınav yapısına hakimiyeti elbette farklı olmaktadır.
Kursumuz da öğrencilerimizin, daha önce sınavdan almış oldukları puana ve almış oldukları eğitimlerin neticesinde bilgi farklılıkları gözetilerek sınıflarımız oluşturulur.

Grup derslerimiz de dahi WOLA METOD ile bireysel eksikliklerin hızla giderilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirilir.

Daha önce YDS eğitimi almış ve 50-55 puan bandında kalan ve daha yüksek puana çıkamayan öğrencilerde gözlemimiz, ağırlıklı test tekniği eğitimi almış olmalıdır.

Kursumuz da öğrencilerimizin, hedeflenen sınav puanına ulaşması için diğer kursların aksine sadece ağırlıklı test tekniği ve strateji eğitimi değil, YDS sınav formatı dahilinde İLERİ İNGİLİZCE eğitimi verilmektedir.

WOLA da YDS Kursumuz da:

Derslerimiz de “akademik gramer “ eğitimi, “akademik kelime eğitimi”, “akademik okuma” eğitimi, her bir ayrı soru tipine göre “soru teknikleri çözüm” eğitimi ve “zaman yönetimi eğitimi” verilmektedir.

 

Kurs sınav kelime eğitiminde; YDS formatı İngilizce gramer eğitimi ve sınav formatı sınav strateji eğitimi birlikte İNGİLİZCE gramerin anlam ve kullanımları öğrenilerek çalışılmaktadır.

Kursumuz da  sınav kelime eğitiminde; sınavın aslında en önemli noktası olan  akademik kelimeleri WOLA METOD ile birlikte uyguluyor ve öğrenme süreçlerinden geçirerek sınav formatında ÖĞRENİYORUZ!

WOLA da YDS Kursumuz da;

Sınav “cloze test” eğitiminde; “cloze test” paragrafının anlamsal ve dil bilgisi açısından adayın doğru cevabı bulmasını sağlayacak analiz yeteneğini geliştirmek üzere sınav formatında çalışılmaktadır.

WOLA da sınavın cümle tamamlama soruları eğitiminde; YDS sınav soruların cevabının hangisinin doğru olduğunu adayın zaman yönetimini doğru kullanarak bulabilmesi için bağlaçlar, yapılar, zamirler başta olmak üzere tüm analiz yöntemleri çalışılmaktadır.

Kurs sınavın çeviri soruları eğitiminde; İngilizcedeki cümle yapılarına, bağlaç kullanımlarına ve cümlede ki öğe dizilişlerine  sınav taktikleri çerçevesinde çalışıyoruz.

Kursumuz da sınavın paragraf soruları eğitiminde; “phrasal verb” lerin neden önemli olduğunu, yapılarını, bilmeniz gereken “phrasal verb” leri, Türkçe ve İngilizce anlamlarını ve cümle içinde kullanımlarını ayrıca WOLA tarafından hazırlanmış sınava özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden, metin ile cevaplar arasında zamansal uyumsuzluğun tespit, analiz ve çözüm tekniklerini çalışarak hazırlanıyoruz.

 

 

Sınavın yakın anlam soruları eğitiminde; aktif cümle/ edilgen cümle
yapıları- isim cümlecikleri vb. gibi akademik gramer konularına YDS sınav yapısı formatında çalışıyoruz.

Sınav paragraf tamamlama soruları eğitiminde; ardışık cümle analizi çerçevesinde gramer, anlam bütünlüğü, özne ve zaman uyumu bakımından çözüm yöntemlerini çalışıyoruz.

Sınavın anlamı bozan cümle soruları eğitiminde; soru kökünde bahsedilen olayların oluş sırasına özen göstererek, parça boyunca sözü edilen unsurun fikrin akışı ile örtüşmeyen unsurları analiz ederek elemeyi çalışıyoruz.

Öğrencilerimizin gelişim takibini düzenli test ederek onlarca ÖZGÜN DENEME testleri uyguluyoruz.

ONLINE derslerimiz yüz-yüze gerçekleştirilen derslerimiz oranında tercih edilmektedir.

 

Kursumuz da ayrıca öğrencilerimizin almış oldukları puana ve seviyeye göre farklı eğitim içeriği ve ders saat-program içeriği oluşturmaktayız bununla birlikte hafta içi sabah, hafta içi akşam ve hafta sonları olmak üzere 3 ayrı eğitim programımız mevcuttur.

Öğrencilerimiz için oluşturulan etüt saatlerinde öğrencilerimizin ödev kontrolü ve takibi sistemli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

SINAV’DA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; ŞU AN DA YDS SINAVINA GÖRE HANGİ İNGİLİZCE SINAV SEVİYESİNDE OLDUĞUNUZUN DOĞRU ÖLÇÜLMESİ ÖNEMLİDİR.

SINAVDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; SADECE YÜZEYSEL BİR İNGİLİZCE EĞİTİMİ DEĞİL, YDS SINAVI FORMATINDA İLERİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALMALISINIZ.

SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; EZBER VE KLASİK KELİME ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ İLE DEĞİL; ÖĞRENEREK VE ANLAMLANDIRMA BECERİSİ İLE BİRLİKTE KELİME ÇALIŞMASI
GERÇEKLEŞTİRMELİSİNİZ!

SINAVDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; YDS SINAVINA HAKİM BİR İNGİLİZCE SINAV EĞİTİM AKADEMİSİ DEN DESTEK ALMALISINIZ!

SİZ DE YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA WOLA METOD İLE WOLA ACADEMY İLE ULAŞACAKSINIZ!

 

Sınav Başvuru Yerleri

ÖSYM Sınav Merkezi Koordinatörlükleri, Üniversite Rektörlükleri, PTT İş Yerleri.

 

YDS kursu
YDS
YDS
error: Tüm hakları saklıdır