ÜNİVERSİTE HAZIRLIK OKULU SPEAKING

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

GÜVENLİ VE AKICI BİR ŞEKİLDE İNGİLİZCE KONUŞABİLMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

 

 

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM

WOLA- İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

İyi derecede İngilizce konuşuyorsunuz ama İngilizceyi kullanmak için yeterli şansınız olmadığını mı düşünüyorsunuz?

İngilizceyi daha doğru ve doğru konuşabilmeniz için dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz hatalarını ortadan kaldırmak ister misiniz?

Hayatınızda daha fazla fırsat yaratmak için İLERİ İngilizceyi daha güvenle kullanmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise İngilizce kursu ileri seviye paketimiz tam size göre!

Gelişmiş İngilizce öğrenme derslerimiz, size çok çeşitli karmaşık konular hakkında ilginç sohbetler yapma fırsatı verecek.

Hızla özgüven kazanacak ve İngilizcenizin her durumda parlamasına izin verecek çok çeşitli deyimsel ifadeler ve ifadeler öğreneceksiniz. WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAMI ile başarılı bir İngilizce öğrenme deneyimi ile mükemmelliğinizi geliştirin.

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM ÖZELLİKLERİ

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAMINA katıldığınızda İngilizcenizi başka bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacağız.

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAMI, kendinizi işte ve sosyal ortamlarda her zaman mükemmel bir izlenim bırakmak için ihtiyaç duyduğunuz dilbilgisi, kelime bilgisi ve özgüvenle donatmanızı sağlamak üzere programlanmıştır.

Uzman eğitmenlerimiz, öğrenme yolculuğunuzun her adımında size rehberlik edecektir.

Bu nedenle ileri İngilizce derslerinizin sonunda, çok çeşitli üst düzey kelime ve deyimsel ifadelere sahip olmanız üzere programlanmıştır.

Karmaşık fikirleri net ve ikna edici bir şekilde ifade edebilecek ve akılda kalıcı sunumlar ve sunumlar yapmak için kusursuz İngilizce kullanabilmeniz için derslerimiz WOLA METHOD ile işlenmektedir.

 

Üniversite Hazırlık Okulu Speaking

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM İÇERİĞİ

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAM İÇERİĞİ

Konular aşağıda ki alt başlıkları içerir:

Eğitim ve kariyer: İşiniz, eğitiminiz ve hedefleriniz hakkında akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenin. Profesyonel kelime dağarcığınızı geliştirin ve kendinizi nasıl sunacağınızı öğrenin.

Eğlence ve medya: Kitaplar, filmler, TV şovları, sosyal medya, sanat ve güncel olaylar hakkında net ve net bir şekilde konuşun.

Topluluklar ve toplumlar: Dünya çapındaki toplumları etkileyen karmaşık bir dizi konu hakkında akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenmeniz hedeflenmektedir.

Yaşam tarzı ve kişilik: Kelime dağarcığınızı ve deyimsel dil kullanımınızı artırarak yaşam tarzı seçimleri, kişilik tipleri ve 21. yüzyıl yaşamı hakkında ikna edici bir şekilde konuşmanız hedeflenmektedir.

Teknoloji ve ilerleme: Modern dünya hakkında tüm ihtişamıyla akıcı bir şekilde konuşmak için ihtiyacınız olan kelimeleri ve ifadeleri öğrenin. Bilim, teknoloji ve tıptaki en son gelişmeler hakkında her zaman söyleyecek bir şeyiniz olduğundan emin olun.

İş ve kariyer

Çevreyi korumak

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM HEDEFİ

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI HEDEFİ

Üniversite Hazırlık Okulu Speaking

İleri seviye İngilizce kursumuzla, CEFR C1 ileri seviyesinde advanced düzeyde bir İngilizce konuşmacısı olmak için mevcut becerilerinizi geliştirmeniz hedeflenmektedir.

Eğitmenlerimiz, dil bilginizi hızlı ve kolay bir şekilde yeniden etkinleştirmenize yardımcı olacak, böylece yakında ana diliniz gibi İngilizce konuşabileceksiniz.

Konuşurken yaptığınız küçük hataları önemli ölçüde azaltarak İngilizce’yi daha doğru kullanabilmeniz hedeflenmektedir.

Çeşitli İngilizce aksanları anlayabilmeniz ve aynı zamanda kendi telaffuzunuzdaki hataları düzeltebilmeniz hedeflenmektedir.

Her durumda soyut fikirleri, karmaşık düşünceleri ve incelikli duyguları nasıl ifade edeceğinizi öğrenmeniz hedeflenmektedir.

İngilizcenin işlevlerine ileri düzeyde hakim olarak nasıl geri bildirimde bulunacağınızı, deneyimleri nasıl tanımlayacağınızı ve gelecek hakkında tahminler yürüteceğinizi öğrenmeniz hedeflenmektedir.

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

*** TOPLAM 20 DERS SAATİDİR.

Adayların okul-iş yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak;

***EĞİTİM SÜRESİ: 5 HAFTA olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

***Derslerimiz adayların yaşamlarında ki zaman planlarına göre ders saatleri haftalık olarak planlanmaktadır…

Üniversite Hazırlık Okulu Speaking

 

 

error: Tüm hakları saklıdır