ENGLISH SPEAKING

 

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

GÜVENLİ VE AKICI BİR ŞEKİLDE İNGİLİZCE KONUŞABİLMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

.

 

 

 

 

 

.

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM

WOLA- İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

İyi derecede İngilizce konuşuyorsunuz ama İngilizceyi kullanmak için yeterli şansınız olmadığını mı düşünüyorsunuz?

İngilizceyi daha doğru ve doğru konuşabilmeniz için dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz hatalarını ortadan kaldırmak ister misiniz?

Hayatınızda daha fazla fırsat yaratmak için İLERİ İngilizceyi daha güvenle kullanmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise İngilizce kursu ileri seviye paketimiz tam size göre!

Gelişmiş İngilizce öğrenme derslerimiz, size çok çeşitli karmaşık konular hakkında ilginç sohbetler yapma fırsatı verecek.

Hızla özgüven kazanacak ve İngilizcenizin her durumda parlamasına izin verecek çok çeşitli deyimsel ifadeler ve ifadeler öğreneceksiniz. WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAMI ile başarılı bir İngilizce öğrenme deneyimi ile mükemmelliğinizi geliştirin.

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM ÖZELLİKLERİ

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAMINA katıldığınızda İngilizcenizi başka bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacağız.

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAMI, kendinizi işte ve sosyal ortamlarda her zaman mükemmel bir izlenim bırakmak için ihtiyaç duyduğunuz dilbilgisi, kelime bilgisi ve özgüvenle donatmanızı sağlamak üzere programlanmıştır.

Uzman eğitmenlerimiz, öğrenme yolculuğunuzun her adımında size rehberlik edecektir.

Bu nedenle ileri İngilizce derslerinizin sonunda, çok çeşitli üst düzey kelime ve deyimsel ifadelere sahip olmanız üzere programlanmıştır.

Karmaşık fikirleri net ve ikna edici bir şekilde ifade edebilecek ve akılda kalıcı sunumlar ve sunumlar yapmak için kusursuz İngilizce kullanabilmeniz için derslerimiz WOLA METHOD ile işlenmektedir.

 

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM İÇERİĞİ

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAM İÇERİĞİ

Konular aşağıda ki alt başlıkları içerir:

Eğitim ve kariyer: İşiniz, eğitiminiz ve hedefleriniz hakkında akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenin. Profesyonel kelime dağarcığınızı geliştirin ve kendinizi nasıl sunacağınızı öğrenin.

Eğlence ve medya: Kitaplar, filmler, TV şovları, sosyal medya, sanat ve güncel olaylar hakkında net ve net bir şekilde konuşun.

Topluluklar ve toplumlar: Dünya çapındaki toplumları etkileyen karmaşık bir dizi konu hakkında akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenmeniz hedeflenmektedir.

Yaşam tarzı ve kişilik: Kelime dağarcığınızı ve deyimsel dil kullanımınızı artırarak yaşam tarzı seçimleri, kişilik tipleri ve 21. yüzyıl yaşamı hakkında ikna edici bir şekilde konuşmanız hedeflenmektedir.

Teknoloji ve ilerleme: Modern dünya hakkında tüm ihtişamıyla akıcı bir şekilde konuşmak için ihtiyacınız olan kelimeleri ve ifadeleri öğrenin. Bilim, teknoloji ve tıptaki en son gelişmeler hakkında her zaman söyleyecek bir şeyiniz olduğundan emin olun.

İş ve kariyer

Çevreyi korumak

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM HEDEFİ

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI HEDEFİ

 

İleri seviye İngilizce kursumuzla, CEFR C1 ileri seviyesinde advanced düzeyde bir İngilizce konuşmacısı olmak için mevcut becerilerinizi geliştirmeniz hedeflenmektedir.

Eğitmenlerimiz, dil bilginizi hızlı ve kolay bir şekilde yeniden etkinleştirmenize yardımcı olacak, böylece yakında ana diliniz gibi İngilizce konuşabileceksiniz.

Konuşurken yaptığınız küçük hataları önemli ölçüde azaltarak İngilizce’yi daha doğru kullanabilmeniz hedeflenmektedir.

Çeşitli İngilizce aksanları anlayabilmeniz ve aynı zamanda kendi telaffuzunuzdaki hataları düzeltebilmeniz hedeflenmektedir.

Her durumda soyut fikirleri, karmaşık düşünceleri ve incelikli duyguları nasıl ifade edeceğinizi öğrenmeniz hedeflenmektedir.

İngilizcenin işlevlerine ileri düzeyde hakim olarak nasıl geri bildirimde bulunacağınızı, deneyimleri nasıl tanımlayacağınızı ve gelecek hakkında tahminler yürüteceğinizi öğrenmeniz hedeflenmektedir.

WOLA- ADVANCED ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İLERİ İNGİLİZCE SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

*** TOPLAM 20 DERS SAATİDİR.

Adayların okul-iş yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak;

***EĞİTİM SÜRESİ: 5 HAFTA olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

***Derslerimiz adayların yaşamlarında ki zaman planlarına göre ders saatleri haftalık olarak planlanmaktadır…

özgürce konuşmak için

 

blank

 

 

 

 

WOLA- BEGINNER ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İNGİLİZCE BAŞLANGIÇ SEVİYESİ KONUŞMA PROGRAMI

SİZ DE KENDİNİZİ İNGİLİZCE OLARAK İFADE EDEBİLMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

 

 

WOLA- BEGINNER ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İNGİLİZCE BAŞLANGIÇ SEVİYESİ KONUŞMA PROGRAMI

 

Gerçek İngilizce konuşmalar yapmakta zorlanıyor musunuz? Konuşma İngilizcenizi hızla geliştirmek mi istiyorsunuz? Herhangi bir İngilizce konuşma kursuna katılmak için çok mu meşgulsünüz?

 

Merak etmeyin. Hedefe yönelik, derslerimizin ardından kendinizi İngilizce doğru ifade edebilmenizi sağlayacak olan günlük hayatta çok kullanılan ortak yapıları ve cümle kalıplarını, ortak ifadeleri, ortak deyimsel fiilleri ve deyimleri çalışıyor olacaksınız.

Derslerimiz, günlük yaşamınızda çok sık karşılaşacağınız konuları kapsamaktadır. Her dersimizde, konuşma soruları ve cevapları ve ardından İngilizce konuşma pratiğinize kesinlikle fayda sağlayacak GERÇEK İngilizce konuşma dersleri şeklinde tasarlanmıştır.

 

 

WOLA- BEGINNER ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAM ÖZELLİKLERİ

Ders kitaplarında kullanılan akademik dil üzerinden değil, ana dili İngilizce olan kişiler tarafından gerçek hayattaki konuşmalarda kullanılan kelimeler ve cümleler üzerinden eğitim gerçekleştirilmektedir.

İngilizce konuşma becerileri söz konusu olduğunda, ilk başta dilbilgisi kurallarına çok fazla dikkat etmemelisiniz. Ancak bu, İngilizce dilbilgisini tamamen göz ardı etmemiz gerektiği anlamına gelmez.

Temel İngilizce dil bilgisi kuralları, hem yazılı hem de sözlü İngilizce öğrenmede önemli bir rol oynar. Dil bilgisi kuralları olmadan bazen kısa ve basit ifadelerle kendinizi anlatabilirsiniz. Bununla birlikte, çoğu zaman, doğru sıraları veya kelime yapılarını gerektiren daha karmaşık ifadelerde başarısız olabilirsiniz.

Bu noktada hedefinize ulaşabilmek için gereksiz, yıllardır öğrendiğimiz dilbilgisi yapıları ile değil, akıcı İngilizce konuşabilmeniz için gerekli olan cümleleştirme dilbilgisi yapıları üzerinden öğrenim yapılmaktadır.

 

WOLA- BEGINNER ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAM HEDEFİ

İngilizce ifadelerin eksikliğinden dolayı iletişimde mesajınızı iletme konusunda hiç umutsuz hissettiniz mi?

Fikirlerinizi ifade etmek için yanlış İngilizce ifadeler kullandığınız için hiç yanlış anlaşıldınız mı?

Aynı ifadeyi farklı bağlamlarda binlerce kez kullanmaktan hiç sıkıldınız mı?

Bu soruların cevabı evet ise derslerimizde bu sorunlarınızın çözümü üzerine çalışmaktayız…

Kısa sürede İngilizce konuşmanızı geliştirmek istiyorsanız, anadili İngilizce olan kişilerin sıklıkla kullandığı yaygın ifadeler, ifadeler ve günlük kullanım cümleleri öğrenmek gerçekten önemlidir. Bu günlük İngilizce cümlelerde ustalaşırsanız, günlük yaşamınızda esnek bir şekilde iletişim kurabileceksiniz.

 

İNGİLİZCE BAŞLANGIÇ SEVİYESİ KONUŞMA PROGRAMIMIZDA; öğrencilerimizin günlük hayatta sıklıkla kullanılan en yaygın ifadeleri, deyimleri, ifadeleri ve cümle kalıpları dahil olmak üzere İngilizce’nin TEMEL kısımlarına odaklanarak, normalden ÇOK DAHA HIZLI bir konuşma akıcılığı elde etmesi hedeflenmektedir…

 

WOLA- BEGINNER ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAMI

*** TOPLAM 20 DERS SAATİDİR.

Adayların okul-iş yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak;

***EĞİTİM SÜRESİ: 5 HAFTA olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

***Derslerimiz adayların yaşamlarında ki zaman planlarına göre ders saatleri haftalık olarak planlanmaktadır…

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İNGİLİZCE ORTA SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

GÜVENLİ VE AKICI BİR ŞEKİLDE İNGİLİZCE KONUŞABİLMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

 

özgürce konuşmak için

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İNGİLİZCE ORTA SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI

İngilizce konuşabiliyor, ancak daha akıcı bir şekilde konuşacak kelime dağarcığınız ve özgüveniniz mi yok?

Bir İngilizce konuşmada söylenenlerin çoğunu anlıyor ama daha fazlasını mı anlamak istiyorsunuz?

İstihdam beklentilerinizi geliştirmek veya kurumsal merdiveni yükseltmek için İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz?

Cevabınız “evet” ise orta seviye İngilizce derslerimiz tam size göre!

Orta seviye öğrenciler için konuşma derslerimiz ile hızlı bir gelişme fark edeceksiniz.

Kelime dağarcığınızı geliştirecek, konuşulan dilbilgisi ile ilgili sorunları çözecek ve bir profesyonel gibi İngilizce konuşmaya başlamak için ihtiyacınız olan güveni oluşturacaksınız.

Orta seviye İngilizce derslerimiz, İngilizcenizi sizi parlatacak şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır!

 

 

 

 

 

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING PROGRAM

 İNGİLİZCE ORTA SEVİYE KONUŞMA PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAMI, size geniş bir kelime hazinesi ve pratik kazandırmak için ders başına bir tane olmak üzere 10 ilginç konuyu kapsar.

Her canlı derste, arzu ederseniz özel derslerde, arzu ederlerseniz küçük, arkadaş canlısı bir grupla orta seviye İngilizce konuşma becerilerinizi geliştireceksiniz.

Geleceğe hazırlanmanın zamanı geldi.

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING PROGRAMI ile orta seviye öğrenciler için konuşma derslerinizde sadece İngilizce öğrenmekle kalmayacak, İngilizce iletişimi de öğreneceksiniz!

Özgürce Konuşmak İçin

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING PROGRAM KONULARI

Eğitim ve öğrenim: Eğitim başarılarınız ve gelecekteki hedefleriniz hakkında güvenle konuşun. Alternatif yüksek öğrenim biçimleri hakkında bilgi edinin ve fikirlerinizi ve görüşlerinizi ifade edin.

Teknoloji: Çevrimiçi alışverişten sosyal medyaya ve giyilebilir teknolojiye kadar, harika teknoloji dünyasında güncel gelişmeler ve gelecekteki trendler hakkında nasıl konuşulacağını öğrenin.

Eğlence ve medya: En sevdiğiniz filmler, TV şovları ve spor yarışmaları hakkında güvenle konuşun. Dünya çapındaki güncel sorunlar ve günlük haberlerdeki öğeler hakkındaki görüşlerinizi nasıl ifade edeceğinizi öğrenin.

Çevre: Yeşil devrimin dilini öğrenin! İklim kriziyle ilgili tartışmalarda ve tartışmalarda kendinize hakim olun ve eko-teknolojideki en son gelişmeler hakkında konuşmanız gereken kelimeleri bulun.

Tatiller, eğlence ve yaşam tarzı: Boş zamanlarınızda stres atmak ve rahatlamak için yapmayı sevdiğiniz şeyler hakkında akıcı bir şekilde konuşun. Seyahatleriniz ve maceralarınız hakkında ilginç hikayeler anlatarak harika bir izlenim bırakın.

İş ve kariyer: İşiniz, kariyeriniz ve mesleki başarılarınız hakkında açık ve anlamlı bir şekilde nasıl konuşacağınızı öğrenin. Günümüzün rekabetçi dünyasında size avantaj sağlayacak iş dilini öğrenin.

İnsanlar ve toplum: Kültürünüz, mirasınız ve topluluğunuz hakkında akıcı ve güvenle konuşun. Şehir hayatı, kırsal yaşam ve bir dizi başka toplum odaklı konu hakkında nasıl konuşulacağını öğrenin.

Daha özgüvenli bir şekilde İngilizce konuşabileceksiniz – orta seviye İngilizce derslerimiz size İngilizcenizi her durumda kullanma güvenini verecektir.

Anadili İngilizce olan kişileri daha kolay anlayabileceksiniz – konuşma ve dinleme bir aradadır: daha iyi konuşma becerileri, daha iyi dinleme becerileri anlamına gelir.

Konuşma dilbilgisi hatalarınızı düzeltecek ve daha doğru, parlak konuşma İngilizcesi üretmeye başlayacaksınız.

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAM HEDEFİ

İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek ve kariyerinizde ilerlemek için bugün orta seviye öğrenciler için bir konuşma derslerimize katılmanızı öneriyoruz.

Orta düzeyde bir İngilizce konuşma seviyesinde başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz gramer, kelime bilgisi ve özgüveni size sağlamayı hedefliyoruz.

Uzman eğitmenlerimiz, öğrenme yolculuğunuzun her adımında size rehberlik edecektir.

Böylece orta seviye İngilizce derslerinizin sonunda, çok çeşitli karmaşık konular hakkında konuşmak için ihtiyaç duyduğunuz kelimelere ve ifadelere sahip olmanizi hedeflemekteyiz.!

Fikrinizi açık ve ikna edici bir şekilde ifade edebilecek olmanızı, tartışmalarda görüşlerinizi dile getirebiliyor olmanızı ve hemen hemen her durumda İngilizcenizi etkili bir şekilde kullanabilmenizi hedefliyoruz.

 

WOLA- INTERMEDIATE ENGLISH SPEAKING EĞİTİM PROGRAMI

*** TOPLAM 20 DERS SAATİDİR.

Adayların okul-iş yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak;

***EĞİTİM SÜRESİ: 5 HAFTA olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

***Derslerimiz adayların yaşamlarında ki zaman planlarına göre ders saatleri haftalık olarak planlanmaktadır…

 

blank

 

 

 

 

 

Özgürce Konuşmak İçin

WOLA SPEAKING ÖZEL PROGRAMI

WOLA CONVERSATION SPEAKING  PROGRAMI

SİZ İNGİLİZCE KONUŞABİLMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

İngilizce konuşmak için mükemmel İngilizce bilmenize gerek yok !

İngilizce tüm dillerde olduğu gibi günlük konuşma kapasitesi genel olarak 7.500 ile 10.000 kelime arasında değişen bir sistemde hayatiyet kazanır. Bir çok dil kursunun aksine W.O.L.A İngilizce dilini kursiyerin en hızlı aklında kalacak algılama labirent sistemlerine göre geliştirdiği konuşma sınıfları ile eğitim verir.

W.O.L.A konuşma derslerinde dil bilgisi seviyesi ile orantılı olarak konuşma yeteneğinizin sizi engelleyen, konuşmanızı aksatan sorunlar ortaya çıkarılarak önce bu engeller aşılır.

W.O.L.A kursiyeri sahip olduğu İngilizce bilgisini konuşma düzeyine çıkarabilmek için

W.O.L.A. tarafından geliştirilen özel materyal ve doküman destekleri ile geliştirir.

İngilizce konuşma dersin de yer alan kursiyer konuşma eksersizleri ile birlikte kelime bilgisini de geliştirir.

W.O.L.A İngilizce konuşma dersleri kursiyeri kurs sırasında mümkün olduğunca konuşma hataları yaparak özgürce kendisini geliştirmesi üzerine kurulu olup aynı zamanda kursiyerin öz güvenini geliştirmesine odaklıdır.

W.O.L.A Speaking derslerde hayatın içinden farklı konuları görsel ve dijital öğelerle destekleyerek lisanın akılda kalmasını kalan bilginin beyin sisteminde alışkanlık haline gelmesini sağlamaktadır.

W.O.L.A konuşma dersin de dil bilgisi seviyesine göre kursiyerler konuşur, sohbet eder, duygu ve düşüncelerini önce sınırlı sonra daha gelişmiş kelimelere dökerek kendilerini ifade eder.

W.O.L.A konuşma dersein de İngilizce dili çekinerek değil eğlenerek geliştirerek edineceğiniz bir yabancı dil haline gelir.

özgürce konuşmak için

WOLA CONVERSATION SPEAKING  EĞİTİM PROGRAM İÇERİĞİ;

*** TOPLAM 16 DERS SAATİDİR.

İş hayatında ki adayların iş yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak eğitim süresi

***EĞİTİM SÜRESİ: 3 hafta olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

özgürce konuşmak için

 

blank

 

 

 

 

WOLA-TRAVEL ENGLISH SPEAKING PROGRAM

WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI

SİZ DE YURT DIŞI SEYAHATLERİNİZDE GÜVENLE İNGİLİZCE KONUŞABİLMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

 

 

WOLA-TRAVEL ENGLISH SPEAKING PROGRAM

WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI

İngilizceyi ne kadar çok öğrenirseniz, seyahatinizden o kadar çok keyif alırsınız. İngilizce dilinin temellerini bilmek, günlük eğlencelerinizi ve seyahatlerinizi zahmetsiz hale getirebilir. Bir dil bilmenin önemini seyahat ettiğinizde anlıyorsunuz. Dili biliyorsanız ve rahat bir konuşma yaparsanız herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız.

Dünyayı keşfetmek isteyen bir gezgin misiniz?

Dil engelleri seyahat hayatınızı etkiledi mi?

Seyahat deneyiminizi geliştirmek için WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI tam olarak sizin için oluşturulmuştur…

 

WOLA-TRAVEL ENGLISH SPEAKING PROGRAM İÇERİĞİ

WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAM İÇERİĞİ

Kısa bir tatil, küresel bir macera veya yeni bir başlangıç ​​olsun, WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA EĞİTİM PROGRAMIMIZ nerede olursanız olun kendinizi ait hissetmenizi sağlayacak temel dil becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Özellikle seyahat edecek gezginler için faydalı olabilecek belirli ifadeler ve cümleler üzerinden nokta atışı çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Derslerimizde çalışılacak başlık ve diyaloglar;

Havaalanında

Tren istasyonunda

Toplu Taşıma Kullanımı

Kendini tanıtma?

Yol sormak

Restoranda

Taksiye binmek

Otel Odası Rezervasyonu

 

Özgürce Konuşmak İçin

WOLA-TRAVEL ENGLISH SPEAKING PROGRAM HEDEFİ

SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI HEDEFİ

*** WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI seyahatleriniz de İngilizce konuşabilmeniz için size güven oluşturmayı hedefler…

Herhangi bir yere seyahat ederken kendinize güvenmeniz gerekir. Seyahat sırasında çevrenizdeki insanlara kendinizi ifade edebildiğinizde kendinize olan güveniniz artar. İngilizce öğrendiğinizde diğer insanları anlayabilir, yaşam tarzlarını öğrenebilir ve her şeye kolayca erişebilirsiniz.

*** WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI acil durumlarda kendinizin yardım alabilmesini sağlar.

Acil bir durumla karşılaşırsanız, İngilizce bilmek sizi kurtarabilir. İngilizce konuşmayı bilmek, uluslararası bir seyahat durumunda doğru ayrıntıları iletmek için çok önemli olabilir. Seyahat ettiğiniz yerin ana dilinden emin değilseniz, İngilizceyi havaalanlarından, otellere, organizasyonlara, halka açık yerlere ve hatta hastanelere kadar her yerde kullanabilirsiniz.

*** WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI ile kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz…

Kolay iletişim kurduğunuzda, başkalarıyla kolayca etkileşim kurabilirsiniz. Daha fazla insanı kolayca tanır, arkadaş edinir ve hatta her şey hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz. Ayrıca tur hedefinizdeki yerlilerle zahmetsizce sosyalleşebilir ve onların yaşam tarzlarını öğrenebilirsiniz.

*** WOLA-SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI ile yurtdışı seyahatleriniz de bağımsızlığınızın tadını çıkarın

Dil engelleri, çeşitli yerlere seyahat etmenizi engelleyebilir. İngilizceniz yeterince iyi değilse, rehberlere güvenmek zorunda kalacaksınız. Ancak bir dilde bilginiz varsa, yerleri daha bağımsız olarak ziyaret etme ve keşfetme özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Özgürce Konuşmak İçin

WOLA-TRAVEL ENGLISH SPEAKING PROGRAM

SEYAHAT İNGİLİZCESİ KONUŞMA PROGRAMI

Özgürce Konuşmak İçin

*** TOPLAM 16 DERS SAATİDİR.

Adayların okul-iş yoğunlukları ve zaman yönetimleri göz önüne alınarak;

***EĞİTİM SÜRESİ: 1 AY olarak planlanmıştır.

**** Daha yoğun program almak isteyen adaylar için alternatif programlarımız mevcuttur.

Derslere başlanılmadan önce adayımız ile mutlaka ön değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

***Derslerimiz adayların yaşamlarında ki zaman planlarına göre ders saatleri haftalık olarak planlanmaktadır…

 

 

 

 

error: Tüm hakları saklıdır