Ana sayfa » YDS Sınav Eğitimi WOLA

 

 

YDS Sınav Eğitimi WOLA;

YDS sınav eğitimi WOLA özel olarak sınav sistemi üzerine kurumsal olarak geliştirilmiş ve bu alanda uzmanlaşmış eğitmenler tarafından uygulanan bir kurs eğitim modelidir.Sizde YDS sınavlarında başarılı olmak istiyorsanız YDS Sınav Eğitimi Wola sistemi ile sınavlara hazırlanın geleceğinize emin adımlarla ilerleyin!

YDS SINAVI EĞİTİMİ-ONLINE EĞİTİMLER  YDS SINAV EĞİTİMİ WOLA

 

ÖSYM tarafından düzenlenen YDS (Yabancı Dil Sınavı) akademik kariyerlerine devam etmek isteyen adaylar, devlet ve özel kurum çalışanları tarafından oldukça tercih edilen bir sınavdır.
Çoğu kurum ayrıca dil tazminatına hak kazanılabilmesi için YDS sınavını kabul edilen sınavlar arasında göstermesinden kaynaklı olarak da her geçen gün YDS sınavına giren aday sayısı artmaktadır.

IELTS-TOEFL gibi yapısında “reading”, “writing”, “listening”, “speaking” bölümleri olan sınavlara bir alternatif olan YDS sınavı içeriğinde diğer sınavların bölümleri olmadığı için daha kolay netice alınabilecek bir sınav olarak tercih edilmektedir.ÖSYM tarafından düzenlenen YDS (Yabancı Dil Sınavı) her ne kadar gramer ağırlıklı bir sınav olmasından kaynaklı yoğunlukla tercih edilen bir sınav olmasına rağmen kolay olmayan bir sınavdır.

İngilizce öğrenim denildiğinde akla gelen “gramer” eğitimidir. İngilizce öğrenmeye başladığımız an dan itibaren aynı konuları defalarca işleyerek gramer eğitimi aldığımızdan kaynaklı olarak YDS sınavında kolaylıkla başarıya ulaşılacağı düşüncesi sınava giren adayların genel çoğunluğunun kanaati olduğunu yıllardır gözlemlemekteyiz.

İNGİLİZCE SINAV EĞİTİM AKADEMİSİ olan WOLA AKADEMİ ye başvuran adaylar da sıklıkça karşılaştığımız sorular aşağıda ki gibidir.
*Defalarca sınava girdim 50-55 bandında not alıyorum. Nasıl daha yüksek not alabilirim?
*İngilizce seviyem iyi ama YDS sınavından 65 ve üzeri almak için yeterli olur mu?
*İngilizce seviyem iyi değil. A1-A2 seviyesinde. Sınava 1 ay süre kaldı. Almak istediğim puanı alabilirmiyim?
*Neredeyse 1 yıl oldu. Çözmediğim soru, öğrenmediğim taktik kalmadı.70 üzeri puana çıkamıyorum.Nasıl istediğim puanı alabilirim?
Çoğunlukla sorulan bu soruların cevaplarını, çalışma ve yöntemlerini sizinle aşağıda ki soru yapı analizimiz ile paylaşmak istedik…

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS (Yabancı Dil Sınavı) EĞİTİMİ;  YDS SINAV EĞİTİMİ WOLA

1-) YDS (Yabancı Dil Sınavı) Gramer Soruları
YDS (Yabancı Dil Sınavı) gramer sorularında başarılı olabilmeniz için sadece gramer eğitimi yeterli değildir.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) gramer sorularında başarılı olabilmeniz için genel bir gramer eğitimi de yeterli değildir.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) gramer sorularında başarılı olabilmeniz için YDS sınav taktik eğitimi de yeterli değildir.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) gramer sorularında başarılı olabilmeniz için yüzlerce sayfalık YDS kitaplarını ezberlemekte gerekli değildir.

YDS (Yabancı Dil Sınavı) gramer sorularında başarılı olabilmeniz için; YDS formatı İngilizce gramer eğitimi ve YDS sınav formatı sınav strateji eğitimi birlikte İNGİLİZCE de gramerin anlam ve kullanımları öğrenilerek gerçekleştirilmelidir.

WOLA DA YDS SINAV GRAMER EĞİTİMİ;

*Wola da YDS sınav eğitimde genel İngilizce öğrenmiyoruz!

*Wola da YDS sınav eğitiminde YDS sınavında başarılı olabilmek için tüm İngilizce dilinde ki gramer konularının hepsini genel İngilizce mantığında değil, ileri İngilizce seviyesinde YDS sınav formatında ezberlemiyoruz, ÖĞRENİYORUZ!
* Wola da YDS sınav eğitiminde YDS sınavında başarılı olabilmek için zamanları (tenses), yardımcı kipler (modal verbs), bağlaçlar(conjuctions), edatlar(prepositions), nicelik belirten kelimeler (quantifiers) üzerine yoğunlaşarak (gramer bölümünün 10 soruluk bölümü) anlamsal karışıklılık sorununu çözerek HAZIRLANIYORUZ!

YDS GRAMER SINAV TAKTİKLERİNE

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

YDS sınav eğitimi WOLA

2-) YDS (Yabancı Dil Sınavı) Kelime Soruları
Tüm sınavlarda olduğu gibi YDS (Yabancı Dil Sınavında) kelime bilgisi son derece önemlidir.YDS (Yabancı Dil Sınavı) Kelime Soruları bölümüne hazırlanırken genellikle bilinen kelime öğrenme yöntemleri; adaylara sonuç vermeyen ve kısa sürede öğrenmeye devam edilmesini bıraktıran
yöntemlerdir. Ve bu yöntemler kullanıldığı için adaylar YDS sınavının aslında can damarı olan kelime bilgisine yeterince sahip olamamaktadırlar.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) Kelime Soruları bölümüne hazırlanırken doğru bilinen yanlışlardan bir tanesi de İngilizce kelimenin Türkçe karşılığının bilinmesinin YDS ve diğer akademik sınavlar için yeterli olacağıdır!
Hangi bilgi olursa olsun biliminde kanıtladığı gerçek; beynin bilgiyi anlamlandırmadığı takdirde öğrenme hafızasına atmayacağıdır ve de bir bilginin öğrenme hafıza bölümünde yer edinmesini sağlanması için en az 5 kere anlamlı kullanım sağlanması gerektiğidir.

WOLA DA YDS SINAV KELİME EĞİTİMİNDE;

* YDS sınavında başarılı olabilmek için sadece kelime bilginizin iyi olması yeterli değildir.
* YDS sınavında başarılı olabilmek için akademik kelimelerin eş ve zıt anlamlarını,” phrasal verb” leri ve anlamlı kullanımlarını bilmeniz ve anlamlandırabiliyor olmanız önemlidir.
* Wola da YDS sınav kelime eğitiminde YDS sınavının aslında en önemli noktası olan YDS akademik kelimelerini WOLA METOD ile birlikte uyguluyor ve öğrenme süreçlerinden geçirerek sınav formatında ÖĞRENİYORUZ!
* Wola da YDS sınav kelime eğitiminde YDS sınavında bilmeniz gereken akademik kelimelerin eş anlamlarını ve zıt anlamlarını içeren WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden çalışarak hazırlanıyoruz.
* Wola da YDS sınav kelime eğitiminde “phrasal verb” lerin neden önemli olduğunu, yapılarını, bilmeniz gereken “phrasal verb” leri, Türkçe ve İngilizce anlamlarını ve cümle içinde kullanımlarını WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipler üzerinden çalışarak hazırlanıyoruz.
* Wola da YDS sınav kelime eğitimde kullanmanız şart olan past tense-perfect tense ile kullanmanız gereken “irregular verb” leri WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden soru teknikleri çalışarak hazırlanıyoruz.

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS SINAV KELİME BİLGİSİ İPUÇLARINA https://wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

3-) YDS( Yabancı Dil Sınavı) Cloze Test Soruları YDS (Yabancı Dil Sınavında) puan alınması kolay gözüken ve ama aslında gerek gramer bilgisi gerek kelime bilgisi gerek soru çözüm yönetimi tekniği bilmeniz gereken bölüm “cloze test” olarak adlandırılan bölümdür.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) “cloze test” bölümünde adaylar soruların yerleştirildiği paragrafı da anlamca anladıkları takdirde bu bölümde başarıya ulaşabilmektedirler.
Türkçe sınavlarda dahi bir metni anlamadığımız takdirde o metin ile ilgili sorulara cevap verebilmemiz mümkün değildir.YDS (Yabancı Dil Sınavında) zaman kısıtı olduğunu da göz önüne alır isek hem paragrafta bulunan ifadeleri anlamlandırıyor olmamız gerekir hem de hızlıca seçenekleri tarayarak dil bilgisi konusunun ne olduğunu analiz etmemiz önemlidir.Belirttiğimiz beceriye ulaşmak sadece taktik ya da sadece İngilizce bilgisi ile ulaşılabilecek bir beceri değildir.

WOLA DA YDS SINAV “CLOZE TEST” EĞİTİMİNDE;

* Wola da YDS sınav “cloze test” eğitiminde, “cloze test” de başarılı olabilmek için gerekli olan kelime(vocabulary), fiil öbeği (phrasal verb), edat (preposition), bağlaç (conjuction), sayı/miktar belirteçleri (quantifier), fiilimsi (gerund-infinitive) / participle, yardımcı kipler (modal verb), sıfat cümlecikleri(relative/adjective clause), koşul cümleleri (ıf clause) sınav tekniği yöntemi ile ÖĞRENİYORUZ!

* Wola da YDS sınav “cloze test” eğitiminde “cloze test” paragrafının anlamsal ve dil bilgisi açısından adayın doğru cevabı bulmasını sağlayacak analiz yeteneğini geliştirmek üzere çalışılmaktadır.
* Wola da YDS sınav “cloze test” eğitiminde “cloze test” bölümünde hızlıca gözden geçirme yöntemi kullanılarak yanlış seçenekleri eleme yöntemi çalışılmaktadır.
* Wola da YDS sınav “cloze test” eğitiminde “cloze test” paragrafını anlamayı anlamlandırılması eğitimi WOLA METOD yöntemi ile verilmektedir.

YDS SINAV CLOZE TEST BÖLÜMÜ İPUÇLARINA

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

4-) YDS (Yabancı Dil Sınavında) Cümle Tamamlama Soruları;
YDS (Yabancı Dil Sınavında) cümle tamamlama soruları adayların diğer bölümlere göre daha kolaylıkla sonuç alabildikleri bölümdür.

YDS (Yabancı Dil Sınavında) cümle tamamlama sorularında mutlaka dikkat edilmesi gereken nokta cümlelerin arasında sebep-sonuç ilişkisi aranması gerekliliğidir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) cümle tamamlama sorularında zıtlık ve koşul bağlantısı aranmalıdır.YDS (Yabancı Dil Sınavında) cümle tamamlama sorularında aynı fikri devam ettirme ve açıklama gibi anlamsal bağlar dikkatlice analiz edilmelidir.YDS (Yabancı Dil Sınavında) cümle tamamlama sorularında bizden isteneni( bağlaç+ cümlecik) ya da
(bağlaç+ yan cümlecik) dikkatlice analiz etme yeteneğine sahip olunması önemlidir.

WOLA DA YDS SINAVI CÜMLE TAMAMLAMA SORULARI EĞİTİMİNDE;

*WOLA da YDS sınavı cümle tamamlama soruları eğitiminde; soruların cevabının hangisinin doğru olduğunu adayın zaman yönetimini doğru kullanarak bulabilmesi için analiz yöntemleri çalışılmaktadır.
*WOLA da YDS sınavı cümle tamamlama soruları eğitiminde; soruların cevabının hangisinin doğru olduğunu adayın bulabilmesi için bağlaçların cümleye kattığı anlamın doğru yorumlanması için bağlaç analiz eğitimi verilmektedir.
**WOLA da YDS sınavı cümle tamamlama soruları eğitiminde; soruların cevabının hangisinin doğru olduğunu adayın bulabilmesi için anlamsal açıdan isim cümleciklerinin özne ya da nesneye dönüştüren başlıca yapılar olmak üzere, bu bölümün gerekliliği olan tüm yapılar çalışılmaktadır.
***WOLA da YDS sınavı cümle tamamlama soruları eğitiminde; soruların cevabının hangisinin doğru olduğunu adayın bulabilmesi için anahtar noktalardan biri olan zamir kullanımından şıkları eleme tekniği başta olmak üzere soru çözme taktikleri özenle çalışılmaktadır.

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS SINAV CÜMLE TAMAMLAMA BÖLÜMÜ İPUÇLARINA

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

5-) YDS (Yabancı Dil Sınavında) ÇEVİRİ Soruları;
YDS (Yabancı Dil Sınavında) çeviri soruları adayların yıllarca aldıkları eğitimler neticesinde çözüm yöntemlerini kendilerini yakın hissettikleri bir bölümdür.YDS (Yabancı Dil Sınavında) çeviri soruları genellikle soru şıklarında eleme yapılarak cevaba ulaşılan soru tiplerindendir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) çeviri sorularında zaman uyumuna dikkat etmek son derece önemlidir.Fiillerin anlamca bilinmesi ile zaman uyumuna dikkat edilerek çözüm yöntemine erişebilinir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) çeviri sorularında asıl cümlede ki özne ve yüklemlerin eşleşiyor olmasını kontrol etmek bize zaman kazandırır. Bu beceriyi elde etmek için İngilizce cümle yapılarına hakim olunmalıdır.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) çeviri sorularında etken-edilgen çatı konusuna hakim olmak doğru cevaba ulaşmak için adaya zaman kazandıran bir tekniktir.

YDS sınav eğitimi WOLA

WOLA DA YDS SINAVI ÇEVİRİ SORULARI EĞİTİMİ;

 

*WOLA da YDS sınavı çeviri soruları eğitiminde; İngilizcedeki cümle yapılarına, bağlaç kullanımlarına ve cümlede ki öğe dizilişlerine YDS sınav taktikleri çerçevesinde çalışıyoruz.*WOLA da YDS sınavı çeviri soruları eğitiminde; bağlaçların doğru karşılığının verilip verilmediğini ve
cümlede sözü edilen unsurların doğru sırada ve düzende olup olmadığını analiz yöntemleri çerçevesinde çalışıyoruz.
**WOLA da YDS sınavı çeviri soruları eğitiminde; soru kökünden fillerin yer değiştirilmesi ise çeldirmek amaçlı vb. cevapları eleme yöntemlerini çalışıyoruz.
**WOLA da YDS sınavı çeviri soruları eğitiminde; çeviri sorularında mutlaka bilmemiz gereken isim cümleciklerini, fiiller, yardımcı fiiller vb gibi bu tip soruları çözmede gerekli olan tüm yapıları çalışıyoruz.

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS SINAV ÇEVİRİ BÖLÜMÜ İPUÇLARINA

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

6) YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF Soruları;
YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF soruları okuduğunu anlama becerisinin ölçüldüğü bir bölümdür.YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF sorularında başarı sağlıyor olabilmek için AKADEMİK YDS
KELİME bilgisinin en önemli olduğu bölümlerden biridir.YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF sorularında başarı sağlıyor olabilmek için kelimenin anlamını biliyor olmak yeterli değildir. Kelimenin paragraf içinde cümleye kattığı anlamı da bilmek gereklidir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF sorularında başarı sağlıyor olabilmek için çelişki, bağlaç, neden bildiren bağlaçları ve anlamlandırılmasını çok iyi bilmek gereklidir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF sorularında başarı sağlıyor olabilmek için çıkarım yapmaktan öte sorulan sorunun anlamını ve cevabını paragrafta anlamda aramayı bilmek gerekir.Bu becerilere sahip olabilmek için yüzeysel ve çıkarıma dayalı tahminler yeterli olmamaktadır.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF sorularında başarı sağlıyor olabilmek için adayın YDS sınavı İLERİ İNGİLİZCE bilgisine sahip olması gerekir. Aksi takdirde aday, sıkça sorulan sorulardan olan 50-55 puan bandını aşmakta zorlanıyor olacaktır.

YDS sınav eğitimi WOLA

WOLA DA YDS SINAVI PARAGRAF SORULARI EĞİTİMİ;

*WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; cevaplarda ki çeldirici cevapları eleme yöntemlerini öğreniyoruz.
*WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; metinde geçen küçük detaylardan sorunun doğru cevabını bulmayı öğreniyoruz.
*WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; metin ile cevaplar arasında anlam bütünlüğü mantığında doğru cevabı bulmayı öğreniyoruz.

*WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; metin ile cevaplar arasında zamansal uyumsuzluğun tespit, analiz ve çözüm tekniklerini çalışıyoruz.
* YDS sınavı paragraf sorularında başarılı olabilmek için akademik kelimelerin eş ve zıt anlamlarını,”phrasal verb” leri ve anlamlı kullanımlarını bilmeniz ve anlamlandırabiliyor olmanız önemlidir.
* WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; YDS sınavının aslında en önemli noktası olan YDS akademik kelimelerini WOLA METOD ile birlikte uyguluyor ve öğrenme süreçlerinden geçirerek sınav formatında ÖĞRENİYORUZ!
* WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; YDS sınavında bilmeniz gereken akademik kelimelerin eş anlamlarını ve zıt anlamlarını içeren WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden çalışarak hazırlanıyoruz.
* WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; “phrasal verb” lerin neden önemli olduğunu,yapılarını, bilmeniz gereken “phrasal verb” leri, Türkçe ve İngilizce anlamlarını ve cümle içinde kullanımlarını WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden çalışarak hazırlanıyoruz.

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS SINAV PARAGRAF SORULARI İPUÇLARINA

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

7) YDS (Yabancı Dil Sınavında) YAKIN ANLAM Soruları;
YDS (Yabancı Dil Sınavında) yakın anlam soruları İngilizce verilen bir cümlenin tekrar ifade edildiği sorulardır.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) yakın anlam soruları yüzeysel bir İngilizce ya da YDS eğitimi ile netice alınabilecek bir bölüm değildir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) yakın anlam sorularında başarı elde edebilmek için İNGİLİZCE DE ANLAMAYI ANLAMDIRMA becerisine sahip olmak gereklidir.YDS (Yabancı Dil Sınavında) yakın anlam sorularında verilen cümle tam olarak doğru bir şekilde anlaşılmalıdır.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) yakın anlam sorularında her bir kelimeyi karşılayan kelime yerine anlamının tam olarak verilmesi önemlidir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) yakın anlam sorularında aktif cümle/ edilgen cümle yapıları- isim cümlecikleri vb gibi akademik gramer konuları çok iyi bilinmelidir.

YDS sınav eğitimi WOLA

WOLA DA YDS SINAVI YAKIN ANLAM SORULARI EĞİTİMİ;

* WOLA da YDS sınavı yakın anlam sorularında başarılı olabilmek için akademik kelimelerin eş ve zıt anlamlarını,” phrasal verb” leri ve anlamlı kullanımlarını bilmeniz ve anlamlandırabiliyor olmanız önemlidir.
* WOLA da YDS sınavı yakın anlam soruları eğitiminde; YDS sınavının aslında en önemli noktası olan YDS akademik kelimelerini WOLA METOD ile birlikte uyguluyor ve öğrenme süreçlerinden geçirerek sınav formatında ÖĞRENİYORUZ!

* WOLA da YDS sınavı yakın anlam soruları eğitiminde; YDS sınavında bilmeniz gereken akademik kelimelerin eş anlamlarını ve zıt anlamlarını içeren WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden çalışarak hazırlanıyoruz.
* WOLA da YDS sınavı paragraf soruları eğitiminde; “phrasal verb” lerin neden önemli olduğunu,yapılarını, bilmeniz gereken “phrasal verb” leri, Türkçe ve İngilizce anlamlarını ve cümle içinde kullanımlarını WOLA tarafından hazırlanmış YDS sınavına özel çalışma dosyalarından soru tipleri üzerinden çalışarak hazırlanıyoruz.
* WOLA da YDS sınavı yakın anlam soruları eğitiminde; okuduğumuz cümleyi anlama eğitiminin özellikle üzerinde durmaktayız. Ayrıca eğitim programımızda bu beceriye ayrıca kelime çalışmasına ayırdığımız gibi ders saati ayırmaktayız.

** WOLA da YDS sınavı yakın anlam soruları eğitiminde; cevap şıklarında niceliksel miktar belirten ifadeler ters biçimde sorulduğundan kaynaklı, soru çözüm tekniklerine itina ile çalışmaktayız.
** WOLA da YDS sınavı yakın anlam soruları eğitiminde; aktif cümle/ edilgen cümle yapıları- isim cümlecikleri vb gibi akademik gramer konularına YDS sınav yapısı formatında çalışıyoruz.

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS SINAV YAKIN ANLAM SORULARI İPUÇLARINA

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

8) YDS (Yabancı Dil Sınavında) PARAGRAF TAMAMLAMA Soruları;

YDS (Yabancı Dil Sınavında) paragraf tamamlama soruları diğer paragraf soru tekniklerinden çok farklı olmasa da ayırıcı olan hususlar mevcuttur.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) paragraf tamamlama sorularında cevap şıklarında ki zaman uyumu çok önemlidir.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) paragraf tamamlama sorularında bağlaçları, cümle içinde anlam yapılarını bilmek adaya avantaj sağlayacaktır.
YDS (Yabancı Dil Sınavında) paragraf tamamlama sorularında zamir ve gönderme belirten ifadeleri analiz etmek, doğru olmayan cevapları elemekte adaya avantaj sağlayacaktır.YDS (Yabancı Dil Sınavında) paragraf tamamlama sorularında, çıkartılması gereken ders ya da
söylemler mevcuttur. Aynı soru tiplerinden sınavdan önce çalışma yapmış olmak adaya büyük avantaj sağlıyor olacaktır.

YDS sınav eğitimi WOLA

WOLA DA YDS SINAVI PARAGRAF TAMAMLAMA SORULARI EĞİTİMİ;

* WOLA da YDS sınavı paragraf tamamlama soruları eğitiminde; soru çözüm teknikleri üzerinden zaman uyumu analizi çalışmaktayız.
* WOLA da YDS sınavı paragraf tamamlama soruları eğitiminde; ardışık cümle analizi çerçevesindegramer, anlam bütünlüğü, özne uyumu bakımından çözüm yöntemlerini çalışıyoruz.
* WOLA da YDS sınavı paragraf tamamlama soruları eğitiminde; metni anlama, anlamlandırma ve yorumlama eğitimi vermekteyiz.

* WOLA da YDS sınavı paragraf tamamlama soruları eğitiminde; boşluktan önce ve sonra ki cümleye odaklanarak (metni daraltma) zamanımızı etkin kullanarak soru çözme tekniklerini çalışmaktayız.
* WOLA da YDS sınavı paragraf tamamlama soruları eğitiminde; bağlaçlar, işaret zamir ve sıfatları,örneklendirme için kullanılan yapıları, açıklama getirici ifadeleri anlayarak ÖĞRENİYORUZ!

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS SINAV PARAGRAF TAMAMLAMA SORULARI İPUÇLARINA

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

9) YDS (Yabancı Dil Sınavında) ANLAMI BOZAN CÜMLE Soruları;

YDS (Yabancı Dil Sınavında) anlamı bozan cümle soruları; YDS sınavına giren adayların puan kazandıkları bir bölümdür.YDS (Yabancı Dil Sınavında) anlamı bozan cümle sorularında; genellikle uygulanan his ile eleme yöntemini değil, soruda zaman akışı kontrol edilerek cevaplanmalıdır.YDS (Yabancı Dil Sınavında) anlamı bozan cümle sorularında; metinde ki genel ya da özel, nesnel ya da öznel anlatımlara dikkat edilmesi gereklidir.YDS (Yabancı Dil Sınavında) anlamı bozan cümle sorularında; giriş ve bitiş cümlelerinde ki farklılıklara
dikkat edilmesi önemlidir.YDS (Yabancı Dil Sınavında) anlamı bozan cümle sorularında; anlamı bozan cümledeki sağlamayı yapmayı biliyor olmanız size puan kazandırması açısından önem arz etmektedir.

YDS sınav eğitimi WOLA

 

WOLA DA YDS SINAVI ANLAMI BOZAN CÜMLE SORULARI EĞİTİMİ;

* WOLA da YDS sınavı anlamı bozan cümle soruları eğitiminde; metin boyunca desteklenen fikrin akışına dikkat ederek bağlaçların anlamsal açıdan doğru kullanımına çalışıyoruz…
** WOLA da YDS sınavı anlamı bozan cümle soruları eğitiminde; soru kökünde bahsedilen olayların oluş sırasına özen göstererek, parça boyunca sözü edilen unsurun fikrin akışı ile örtüşmeyen unsurları analiz ederek elemeyi çalışıyoruz.
** WOLA da YDS sınavı anlamı bozan cümle soruları eğitiminde; kullanılan yapıları analiz ederek sıralı anlatımların akışında ki farklılıkları anlamayı çalışıyoruz.
** WOLA da YDS sınavı anlamı bozan cümle soruları eğitiminde; vurgulu, dikkat çeken ifadeleri analizetmeyi öğrenerek soru tip ve teknikleri üzerinden çalışıyoruz.

YDS sınav eğitimi WOLA

YDS SINAV ANLAMI BOZAN CÜMLE SORULARI İPUÇLARINA

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

https://www.wola.com.tr/yds/yds-icin-onemli-ipuclari/

 

YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; ŞU AN DA YDS SINAVINA GÖRE HANGİ İNGİLİZCE SINAV SEVİYESİNDE OLDUĞUNUZUN DOĞRU ÖLÇÜLMESİ ÖNEMLİDİR.

YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; SADECE YÜZEYSEL BİR İNGİLİZCE EĞİTİMİ DEĞİL,YDS SINAVI FORMATINDA İLERİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALMALISINIZ.

YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; EZBER VE KLASİK KELİME ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ İLE DEĞİL. ÖĞRENEREK VE ANLAMLANDIRMA BECERİSİ İLE BİRLİKTE KELİME ÇALIŞMASI
GERÇEKLEŞTİRMELİSİNİZ!

YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA ULAŞMAK İÇİN; YDS SINAVINA HAKİM BİR İNGİLİZCE SINAV EĞİTİM AKADEMİSİ DEN DESTEK ALMALISINIZ! SİZ DE YDS SINAVINDA İSTEDİĞİNİZ PUANA WOLA METOD İLE WOLA ACADEMY İLE ULAŞACAKSINIZ!

 

YDS Sınav eğitimi wola

 

YDS Sınav eğitimi wola

error: Tüm hakları saklıdır