SPEAKING NEDİR

Speaking nedir sorusunun cevabını bu yazımızda veriyoruz.İngilizce tüm dillerde olduğu gibi günlük konuşma kapasitesi genel olarak 7.500 ile 10.000 kelime arasında değişen bir sistemde hayatiyet kazanır. Bir çok dil kursunun aksine W.O.L.A İngilizce dilini kursiyerin en hızlı aklında kalacak algılama labirent sistemlerine göre geliştirdiği konuşma sınıfları ile eğitim verir.
Konuşma sınıflarında İngilizce dilinin kategorize edilmesi ile sınıflar, GÜNLÜK İNGİLİZCE, İŞ İNGİLİZCESİ, AKADEMİK İNGİLİZCE olmak üzere bölümlere ayrılmıştır.

W.O.L.A. speaking sınıflarında dil bilgisi seviyesi ile orantılı olarak konuşma yeteneğinizin sizi engelleyen, konuşmanızı aksatan sorunlar ortaya çıkarılarak önce bu engeller aşılır.W.O.L.A. kursiyeri sahip olduğu İngilizce bilgisini konuşma düzeyine çıkarabilmek için W.O.L.A. tarafından geliştirilen özel materyal ve doküman destekleri ile geliştirir.

Speaking sınıflarında yer alan kursiyer konuşma eksersizleri ile birlikte kelime bilgisini de geliştirir.W.O.L.A İngilizce konuşma sınıfları kursiyeri kurs sırasında mümkün olduğunca konuşma hataları yaparak özgürce kendisini geliştirmesi üzerine kurulu olup aynı zamanda kursiyerin öz güvenini geliştirmesine odaklıdır.

SPEAKING NEDİR

Genel olarak kursiyerler konuşma hatası yapacağım endişesi ile utanıp sıkılmakta ve kendilerini konuşmaktan alıkoymaktadırlar. Oysa günümüzde bir ülkenin kendi vatandaşları dahi kendi dillerini tam ve düzgün olarak konuşamazken yabancı bir dili öğrenen insanın konuşma hatası yapması çok doğaldır. W.O.L.A. konuşma sınıfları insanın doğal öğrenme gelişimine ilave olarak özgün sistemi ile zaman içinde hataların bireyler tarafından doğal olarak ortadan kaldırılmasına önem verir.

İngilizce öğrenimde en önemli kısım olan speaking class öğrenilenin hayata geçirilme aşaması olduğu için kursiyerlerin bu bölümde özgürce kendilerini ifade etmeleri gerekir.W.O.L.A. da derslerde hayatın içinden farklı konuları görsel ve dijital öğelerle destekleyerek lisanın akılda kalmasını kalan bilginin beyin sisteminde alışkanlık haline gelmesini sağlamaktadır.W.O.L.A. da dil bilgisi seviyesine göre kursiyerler konuşur, sohbet eder, duygu ve düşüncelerini önce sınırlı sonra daha gelişmiş kelimelere dökerek kendilerini ifade eder.  speaking sınıflarında İngilizce dili çekinerek değil eğlenerek geliştirerek edineceğiniz bir yabancı dil haline gelir.

Lisan bir alışkanlık öğretisidir, konuşmaya alışan insanoğlu bu yeteneğini ek bilgi ve verilerle geliştirir.

WOLA speaking nedir

WOLA SPEAKING NEDİR

Konuşma sınıfları

Konuşma sınıfları

error: Tüm hakları saklıdır