“World of Language Academy”

Biz Kimiz :

Bahçeşehir Üniversitesi eski Kurumsal İletişim Direktörü Pelin Temelli tarafından ülkemizde faaliyet gösteren üniversitelerde İngilizce eğitim gören gençlerimizin İngilizce dil bilgisinde mevcut alt yapı eksikliklerini çalıştığı kurumda uzun yıllar gözlemlemesi üzerine bu alandaki AKADEMİK İNGİLİZCE ihtiyacını karşılama ve iş dünyasındaki kurumlara destek amacı ile 24 Kasım 2010 tarihinde kurulmuştur.

1979 İstanbul doğumlu olan Pelin Temelli, Yıldız Teknik Üniversitesi, Matematik Mühendisliği Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu.Yüksek lisansını Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanında yapan Temelli halen Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanında doktorasını sürdürmektedir.

Profesyonel iş hayatına 2000 yılında Global Menkul Değerler’de başladı. 2006’da Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne katılan Temelli 2007-2010 yılları arası Bahçeşehir Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yaptı

European Association of Communication Directors (EACD), International Public Relations Association (IPRA) üyesi ve Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) kurucu üyesi olan PELİN TEMELLİ çalıştığı kurum olan BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ’ndeki görevini kariyerinin zirvesinde daha fazla kişiye hizmet edebilmek ve kültürel alanda daha aktif olabilmek için kendi şirketini World of Language Academy (W.O.L.A.) ismi ile kurarak noktalamıştır.

Biz Kimiz

W.O.L.A. Uluslararası alanda İngilizce diline ülkemizde kurumların duyacağı ihtiyaç ve gereksinimler çerçevesinde yapılanmış bir düzeyde faaliyet göstermektedir ayrıca İngilizce eğitim gören gençlerin altyapı eksiklerini tamamlamak ve Akademik İngilizce alanında başarılarını sağlamak adına aktif bir çalışma yürütmektedir.

Kurs bünyesinde eğitim veren eğitmenler ülkemizin ileri gelen üniversitelerinde ders veren İngilizce lisanına AKADEMİK ÇEVİRMEN düzeyinde hâkim olan eğitmenlerdir.

W.O.L.A. İş dünyasının ve eğitim gören kitlelerin bu alandaki dil eğitimi gereksinimlerini en çağdaş düzeyde dijital ekipman ve teknik sistemlerle BEŞİKTAŞ BARBAROS BULVARI üzerinde modern yapısında özel sınıflarda sağlamaktadır.

Kurumumuz ayrıca;

Şirket personelleri,

Banka personelleri,

Havacılık personelleri,

Polis memurları için akademik İngilizce eğitimi de sağlamaktadır.

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz Kimiz

error: Tüm hakları saklıdır